NEVADA

REMINDER:

General Election: November 3, 2020

Find Absentee Voting Information

Find Early Voting Locations

Confirm Your Polling Location and Hours
 

UAW OFFICIAL PRESIDENTIAL ENDORSEMENT:

Joe Biden

Kamala Harris

State

NV Supreme Court, B

Kristina Pickering

NV Supreme Court, D

Ozzie Fumo

NV Court of Appeals

Bonnie Bulla

State Board of Education, District 1

Timothy Hughes

State Board of Education, District 2

Katie Coombs

State Board of Education, District 4

Mark Newburn

US House of Representatives

US House of Representatives District 1

Dina Titus 

US House of Representatives District 2

Patricia Ackerman 

US House of Representatives District 3

Susie Lee 

US House of Representatives District 4

Steven Horsford 

State Senate

State Senate District 1

Pat Spearman

State Senate District 3

Chris Brooks

State Senate District 4

Dina Neil

State Senate District 5

Kristee Watson

State Senate District 6

Nicole Cannizzaro

State Senate District 7

Roberta Lange

State Senate District 11

Dallas Harris

State Senate District 15

Wendy Jaragui-Jackins

State Senate District 18

Liz Becker

State House

State House District 1

Daniele Monroe-Moreno

State House District 2

Radhika Kunnel

State House District 3

Selena Torres

State House District 4

Connie Munk

State House District 5

Brittney Miller

State House District 6

Shondra Summers-Armstrong

State House District 7

Cameron Miller

State House District 8

Jason Frierson

State House District 9

Steve Yeager

State House District 10

Rochelle Nguyen

State House District 11

Bea Duran

State House District 12

Susan Martinez

State House District 13

Thomas Roberts

State House District 14

Maggie Carlton

State House District 15

Howard Watts II

State House District 16

Cecilia Gonzalez

State House District 17

Claire Thomas

State House District 18

Venicia Considine

State House District 20

David Orentlicher

State House District 21

Elaine Marzola

State House District 24

Sarah Peters

State House District 26

Vance Alm

State House District 27

Teresa Benitez-Thompson

State House District 28

Edgar Flores

State House District 29

Leslie Cohen

State House District 30

Natha Anderson

State House District 31

Richard ‘Skip’ Daly 

State House District 32

Paula Povilaitis

State House District 34

Shannon Bilbray-Axelrod

State House District 35

Michelle Gorelow

State House District 37

Shea Backus

State House District 39

Deborah Chang

State House District 40

Sena Loyd

State House District 41

Sandra Jauregui

State House District 42

Alexander Assefa

Clark County

Clark County Commission, A

Michael Naft

Clark County Commission, B

Marilyn Kirkpatrick

Clark County Commission, C

Ross Miller

Clark County Commission, D

William McCurdy II

Clark County School Trustee, A

Lisa Guzman

Clark County School Trustee, B

Jeffrey Proffitt

Clark County School Trustee, C

Tameka Henry

Clark County School Trustee, E

Alexis Salt

Reno

Reno Ward 1

Jenny Berkhus

Reno Ward 3

Oscar Delgado

Reno At-Large

Devon Reese

Sparks

City of Sparks, District 1

Wendy Stolyarov

City of Sparks, District 3

Quentin Smith

Washoe County

Washoe County Commission, District 1

Alexis Hill

Washoe County School District, A

Scott Kelley

Washoe County School District, D

Kurt Thigpen

Washoe County School District, E

Angie Taylor

Washoe County School District, G

Craig Wesner

Start typing and press Enter to search